Kampanie Internetowe

Kampanie na portalach horyzontalnych

Dzięki współpracy z największymi portalami w Polsce możemy realizować kampanie wykorzystując najlepiej konwertujące formaty osiągając przy tym największe zasięgi.

Artykuły sponsorowane

Współpracujemy z tysiącami portali internetowych, zarówno z dużymi wydawcami - wiodące portale internetowe, jak i z serwisami tematycznymi. Dzięki temu możemy zaproponować publikacje artykułów sponsorowanych w miejscach ściśle związanych tematycznie z daną branżą.

W dobie gdy nachalne i agresywne reklamy spotykają się z nikłym odzewem, artykuły sponsorowane są bardzo skutecznym narzędziem w komunikacji z potencjalnym Klientem.

Marketing szeptany

Doskonale wiemy jak ważny jest odbiór marki w Internecie. Według naszych analiz brak informacji o marce może wpływać mocno na działanie ze strony użytkownika, który może być potencjalnym klientem. Należy pamiętać, że marketing szeptany przeprowadzony nieumiejętnie może przynieść niską skuteczność. Natomiast dobrze zaplanowana kampania marketingu szeptanego stanowi uzupełnienie szerszych działań marketingowych spełniając bardzo ważną rolę w strategii działań.

Marketing kryzysowy

Ryzyko PRowego kryzysu jest wpisane w ryzyko każdej firmy. Negatywny odbiór firmy ma wiele wypadkowych, nad którymi nie jesteśmy w stanie panować. Taka sytuacja potrafi skutecznie i trwale zaszkodzić naszej marce. Z pomocą przychodzi skuteczny marketing kryzysowy,w którym się specjalizujemy. Odpowiednia analiza problemu oraz dobrze zaplanowany i przeprowadzony marketing kryzysowy pozwala odwrócić negatywny odbiór w Internecie, a tym samym uruchomić potencjał sprzedaży usług oraz produktów. 

Zostaw kontakt, oddzwonimy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawa o danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany / a, ze przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, zadania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mediova Sp. z o.o., ul. Korfantego 125a, 40-156 Katowice

Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, zaplanujemy działania marketingowe wykorzystując najskuteczniejsze kanały dotarcia do Twoich Klientów. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Kontakt ze specjalistą