Marketing SMS/MMS

Wysyłki SMS/MMS to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do nowych klientów. Dzięki bezpośredniej współpracy z operatorami sieci komórkowych w Polsce możemy w nieograniczony sposób targetować kampanie. 

Prawie 20 milionów aktywnych kart SIM do których możemy dotrzeć na wiele sposobów
 

  • Geolokalizacja. Wykorzystujemy nadajniki BTS do których logują się użytkownicy aby oszacować ile osob znajduje się w pod danym adresem, a nawet zawęzić targerowanie do spędzonego czasu w danym miejscu.
  • Według aplikacji. Wysyłka do osób posiadających konkretne aplikacje na swoich smartfonach. Tak, to nie fikcja.Takie targetowanie cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientów.
  • Realizujemy komunikaty również do osób które wchodzą na konkretne strony www. Chcesz dotrzeć do klientów swojej konkurencji? Nic prostszego dzięki takiemu targetowaniu bardzo precyzyjnie trafimy do Twojej grupy docelowej.
  • Targetowanie behawioralne czyli możemy również określić wiek, płeć, zarobki, wybrane modele telefonów czy też inne dane które pozwolą jeszcze bardziej zawęzić grupę docelową.
  • Geotrapping – Jeżeli chcesz dotrzeć do osób które w przeszłości były w danym miejscu to dzięki temu targetowaniu możemy do nich dotrzeć. Możemy cofnąć się nawet o 12 miesięcy wstecz.

Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, zaplanujemy działania marketingowe wykorzystując najskuteczniejsze kanały dotarcia do Twoich Klientów. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Kontakt ze specjalistą