Masowa wysyłka SMS/MMS

Baza ponad 20 milionów unikalnych użytkowników telefonów pozwala nam dotrzeć bardzo szeroko do świadomości potencjalnych klientów z marką lub produktem. Dzięki ścisłej współpracy z polskimi operatorami GSM posiadamy ogromne możliwości w zakresie realizowania masowych kampanii SMS.

Numery w bazach, na których realizujemy masowe wysyłki SMS oraz MMS to sieci takie jak: T-Mobile, Plus oraz Orange. Wszystkie numery pozyskane są legalnie, a abonenci wyrazili wszelkie zgody marketingowe, co gwarantuje legalność oraz jest zgodne z rozporządzeniami RODO.

Masowa wysyłka SMS i MMS to doskonałe narzędzie do komunkacji z użytkownikami, którzy nie wymagają targetowania w żaden sposób, a kampanie dotyczą ogólnopolskiego zasięgu.

Zalety masowych kampanii SMS - PUSH:

  • niska cena - brak targetowań bazy oraz filtrowania jest tańszym rozwiązaniem niż w przypadku kampanii ściśle targetowanych.
  • ogromny zasięg - brak targetowania pozwala nam trafić do ponad 20 milionów odbiorców
  • zróżnicowany profil odbiorcy - realizując masową kampanie bez targetowania trafimy do ogólnego przekroju, do osób w każdym wieku, w każdej lokalizacji, o różnych zainteresowania i preferencjach

Jak w każdej kampanii mobilnej po zakończonej wysyłce SMS / MMS mamy możliwość jej analizy między innymi w Google Analytics, co dają nam wiele cennych informacji i wniosków.

Jeśli Twój biznes potrzebuje ścisłego targetowania po danych demograficznych, zainteresowaniach, miejscach przebywania, aktywności w Internecie(np. dotarcie do osób, które były na stronach WWW konkurencji) oraz wielu innyych danych to również zapraszamy do współpracy. Specjalizujemy się w ściśle targetowanych kampaniach, skoncentrowanych na dotarci do konkretnie ustalonej grupy docelowej w postaci potencjalnych klientów.

Zapraszamy do kontaktu:

Lub skorzystaj z poniższego formularza, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą

Zostaw kontakt, oddzwonimy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawa o danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany / a, ze przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, zadania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mediova Sp. z o.o., ul. Korfantego 125a, 40-156 Katowice

Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, zaplanujemy działania marketingowe wykorzystując najskuteczniejsze kanały dotarcia do Twoich Klientów. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Kontakt ze specjalistą