Targetowane wysyłki SMS

Pracując wiele lat w branży skutecznego marketingu obserwujemy postępujący trend dotyczący docierania do ściśle określonych grup docelowych w najskuteczniejszy sposób. Dzięki ścisłej współpacy z polskimi operatorami komórkowymi posiadamy ogromne możliwości realizacji kampanii SMS i MMS. Opracowaliśmy możliwości targetowań i filtrowania odbiorców komunikatu SMS/MMS co daje nam ogromną skuteczność w docieraniu do ścieśle określonych grup potencjalnych klientów.

Prawie 20 milionów aktywnych kart SIM do których możemy dotrzeć na wiele sposobów.

  • Geolokalizacja. Wykorzystujemy nadajniki BTS do których logują się użytkownicy aby oszacować ile osob znajduje się w pod danym adresem, a nawet zawęzić targerowanie do spędzonego czasu w danym miejscu.
  • Według aplikacji. Wysyłka do osób posiadających konkretne aplikacje na swoich smartfonach. Tak, to nie fikcja.Takie targetowanie cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientów.
  • Według ruchu na konkretnych stronach WWW. Realizujemy komunikaty również do osób które wchodzą na konkretne strony www. Chcesz dotrzeć do klientów swojej konkurencji? Nic prostszego dzięki takiemu targetowaniu bardzo precyzyjnie trafimy do Twojej grupy docelowej.
  • Targetowanie behawioralne czyli możemy również określić wiek, płeć, zarobki, wybrane modele telefonów czy też inne dane które pozwolą jeszcze bardziej zawęzić grupę docelową.
  • Geotrapping – Jeżeli chcesz dotrzeć do osób które w przeszłości były w danym miejscu to dzięki temu targetowaniu możemy do nich dotrzeć. Możemy cofnąć się nawet o 12 miesięcy wstecz.

Zapraszamy do kontaktu:

  •  

Zostaw kontakt, oddzwonimy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawa o danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany / a, ze przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, zadania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mediova Sp. z o.o., ul. Korfantego 125a, 40-156 Katowice

Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, zaplanujemy działania marketingowe wykorzystując najskuteczniejsze kanały dotarcia do Twoich Klientów. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Kontakt ze specjalistą