Targetowanie reklamy w smartfonach

Docieraj bezpośrednio do potencjalnych klientów. Docieraj do klientów konkurencji.

Aktywność i ruch w Internecie został zdominowany przez urządzenia mobilne. Z marketingowego punktu widzenia oznacza to, że nie można pomijać kierowania reklamy na użytkowników smartfonów, ponieważ stanowią oni największy procet ruchu. Zmobilizowało nas to do opracowania ścieśle targetowanych i skutecznych narzędzi docierania do określonych grup docelowych obsługujących swoje telefony.

Potrafimy uzyskać nawet 300 różnych informacji na temat użytkowników telefonów. Oczywiście pozostają oni anonimowi, a informacje dotyczą miejsca zamieszaknia, wieku, płci, wykonywanego zawodu, wykształcenia, aktywności w Internecie i nie tylko. Dzięki odpowiedniemu poukładaniu różnych kryteriów i informacji możemy stworzyć bardzo wąską i unikalną grupę odbiorców naszego przekazu bądź reklamy.

Powiedz nam parę słów o swojej firmie, a przytogujemy dedykowane rozwiązanie, grupy docelowe, gotowe rozwiązania o najwyższej skuteczności.

Zapraszamy do kontaktu:

Zostaw kontakt, oddzwonimy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawa o danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany / a, ze przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, zadania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mediova Sp. z o.o., ul. Korfantego 125a, 40-156 Katowice

Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, zaplanujemy działania marketingowe wykorzystując najskuteczniejsze kanały dotarcia do Twoich Klientów. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Kontakt ze specjalistą