Pozycjonowanie stron www

Pozwól swoim Klientom znaleźć Twoją firmę w Google. Uwolnimy potencjał SEO Twojej strony!

Wyobrażasz sobie sytuację kiedy Klienci sami przychodzą do Twojej firmy w poszukiwaniu produktu bądź usługi, którą oferujesz? Taka rozwiązanie daje skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach.

Dobrze pamiętamy czasy, w których uczyliśmy Klientów czym jest pozycjonowanie stron i jakie przynosi efekty ten proces. Wyszukiwarka Google nie była jeszcze wtedy tak popularna, tym bardziej korzystanie z niej z telefonu. Było to ponad 10 lat temu. Co się zmieniło przez czas? Dziś wszyscy znają Google, każdy z nas jako konsument dziesiątki razy dziennie wpisuje zapytania do wyszukiwarki, z każdego miejsca, z pracy, z domu, na siłowni, spacerze, w drodze do[...] - praktycznie wszędzie. Dziś nie musimy uświadamiać Klientów, że bycie TOP1 w Google to bycie TOP1 w biznesie.

Każdy biznes rządzi się własną specyfiką. Dlatego bardzo indywidualnie podchodzimy do rozpoczęcia pozycjonowania strony poprzedzając ten proces wnikliwą analizą. Dzięki temu trafimy w pożądaną grupę docelową osiągając maksymalną skuteczność. Dowiedz się jak pracujemy dla naszych Klientów zapewniając im wysokie pozycje w Google:

  • Analiza - jest pierwszym etapem skutecznego i efektywnego pozycjonowania. Na tym etapie przygotowujemy między innymi słowa kluczowe do pozycjonowania w oparciu o narzędzia analityczne SEO.
  • Audyt i optymalizacja strony - analizujemy i badamy stronę pod względem przyjazności dla wyszukiwarki Google. Zbieramy wszelkie informacje o stronie, które będą nam niezbędne przy wdrażaniu często niezbędnych zmian na stronie. Obecnie skuteczne pozycjonowanie jest techniczne i wymaga poprawek kodu strony, konfiguracji ustawień, modyfikacji usprawniających poprawne  funkcjonowanie strony zgodnie z wymaganiami Google.
  • Optymalizacja treści - to obowiązkowy punkt w skutecznym pozycjonowaniu. Odpowiednio przygotowane treści na stronę oraz ich systematyczne rozbudowywanie jest niezbędne.
  • Linkbuilding - czyli pozyskiwanie odnośników do strony w celu budowy wysokiej renomy względem Google. Kiedyś był to najważniejszy element pozycjonowania, dziś na równi z optymalizacją. Proces linkbuildingu wymaga dużego doświadczenia i przemyślanej strategii. Przeprowadzony nieumiejętnie może nawet trwale zaszkodzić pozycjonowanej stronie. 
  • Raport i analiza postępów - trzymamy cały czas rękę na pulsie. Stała analiza i wyciąganie wniosków jest bardzo ważne. Dzięki temu możemy na bieżąco reagować by maksymalizować efekty.

Zapraszamy do kontaktu:

Zostaw kontakt, oddzwonimy

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawa o danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem / am poinformowany / a, ze przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, zadania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mediova Sp. z o.o., ul. Korfantego 125a, 40-156 Katowice

Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę, zaplanujemy działania marketingowe wykorzystując najskuteczniejsze kanały dotarcia do Twoich Klientów. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści przygotują rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Kontakt ze specjalistą